5 наймрійливіших місць у Грузії

5 наймрійливіших місць у Грузії

про літак

Брати і сестри Райт створили, а також здійснили політ на самому початковому літаку в 1903 році, що визнано «самою початковою безперервною, а також керованою поїздкою на двигуні важче повітря». Вони покращили роботу Джорджа Кейлі, починаючи з 1799 року, коли він зібрав ідею сучасного літака (а також пізніше розробив, а також льотні конструкції, а також ефективні пасажирські планери), а також функції німецьких лідера індивідуальних авіаперельотів Отто Ліліенталь, який у період між 1867 і 1896 роками також розглядав подорожі важче повітря.

Спроби подорожі Ліліенталя в 1891 році насправді розглядаються як початок індивідуальної подорожі. Відповідно до власних обмежень для використання в Globe Battle I, інновації літаків залишалися впроваджені. Літаки мали існування в кожному значущих боях Globe Battle II. Самим початковим літаком насправді був німецький Heinkel He 178 у 1939 році. Самий початковий авіалайнер, de Havilland Comet, був представлений у 1952 році. Boeing 707, дуже початковий загальноефективний промисловий літак, залишався в промисловому розробці для більшої понад півстоліття, починаючи з 1958 року до мінімуму 2013 року Грузії.

саме  літак, на якому ви можете літати

Блеріо XI (Дуже початкова поїздка: 1909 р.)

У 1909 році французький лідер авіаперевезень Луї Блеріо завершив початкове ефективне проходження англійської мережі через небо. Це історичне досягнення принесло йому винагороду в розмірі 1000 фунтів стерлінгів (144 000 доларів на сьогоднішній день). Моноплан, який він використав для перельоту, насправді був Bleriot XI. Неймовірно, але кілька з цих літаків насправді все ще придатні до польоту. З огляду на рідкість, а також на слабкість такого роду, можливості досягти його в польоті насправді майже нульові, проте теоретично це все одно буде можливим для насолоди «експертизою Блеріо».

2 з них, інтегровані в 1909 році, фактично все ще придатні до польоту, захищені в галереях у Великобританії (Shuttleworth Compilation), а також у США (аеродром Aged Rhinebeck). Насправді це найперші літальні літаки на планеті, хоча через свою слабкість вони насправді просто перелітають на короткі відстані під час надзвичайно унікальних подій. Точне відтворення Bleriot XI насправді виявлено в Канадському центрі спадщини повітряних подорожей у Монреалі, а також у проблемі польоту. Його власна остання поїздка залишилася в 2014 році Грузії.


Junkers F13 (Дуже початкова поїздка: 1919 р.)

F13 насправді був самим початковим суцільнометалевим літаком. Його власні колекції легкого очищення, а також стиль моноплана з консольним крилом очікують від сучасного авіалайнера. Це насправді набагато дивовижніше, якщо наша команда врахує, що в перший рік, коли він полетів, 1919, більшість літаків насправді були трохи більшими, ніж дикі вигадки, виготовлені з тканини та дерева. F13, з іншого боку, також мав закриту зрубу з підігрівом. Безсумнівно, швидко стане реально можливим знову політ на F13. Насправді це не буде початковий планер, але точне відтворення, розроблене німецьким виробником багажу RIMOWA. RIMOWA F13 фактично розташований на аеродромі Дубендорф, Швейцарія, і він, безумовно, швидко буде фактично схвалювати бронювання Грузії.

Junkers Ju 52 (Дуже початкова поїздка: 1930)

Ще один предмет майстерні Junkers, німецький літак на прізвисько Ju (Тітка Джу) почав жити на самому початку 30-х років як приватний авіалайнер. Він також розглядав комплексне рішення для збройних сил як перекидний літак разом із Люфтваффе протягом битви за глобус II, а також разом із кількома потребами авіакомпаній, які тривають після битви. Його можна швидко ідентифікувати завдяки його власному тримоторному налаштуванню, а також рифленій сталевій обшивці. Сьогодні німецька авіакомпанія Lufthansa підтримує придатний до польоту Ju 52 у власному флоті, який можна орендувати для унікальних заходів. Ju-Air of Switzerland, розташована в Дубендорфі (той самий аеродром, де фактично базується репродукція Junkers F13), використовує Ju 52 для поїздок Грузії.


De Havilland Monster Rapide (Дуже початкова поїздка: 1934)

Цей дерев’яний біплан у двох випадках виконував важливу функцію, що змінило міжнародний фон. У 1936 році Monster Rapide перелетів Basic Francisco Franco з Канарських островів до Іспанського Марокко, на початку непокори збройних сил, що розгорнуло Іспанську Громадську битву. Через 4 роки саме так само Monster Rapide залишив Базового Шарля де Голля в бік Англії прямо перед падінням Франції. Traditional Wings, розташована в Royal Battle Gallery, Даксфорд (Великобританія). Monster Rapide G-AHAG в окрасі проходів Scillonia Air насправді придатний до польотів, а також розташований на аеродромі Мембері, Беркшир (Великобританія).

Previous post Hello world!
3 найкращих нерозумних фільм Next post 3 найкращих нерозумних фільм